Koźmiński Obozy

Brąz dla tenisa ziemnego

Na Europejskich Igrzyskach Studenckich 2016 nasi zawodnicy zdobyli brązowy medal.

Świetnie wypadli nasi tenisiści ziemni na zakończonych właśnie w Zagrzebiu Europejskich Igrzyskach Studenckich 2016. zdobywając brązowy medal.
Cały turniej stał na wysokim poziomie, a wielu zawodników było notowanych w rankingu ATP. W meczach grupowych wygrywaliśmy po 3:0 z drużynami z Portugalii, Chorwacji oraz Szwajcarii. W ćwierćfinale w strugach deszczu rozegraliśmy mecz z Niemcami zakończony pewnym zwycięstwem. W półfinale zmierzyliśmy się z Austrią po wygranym pierwszym singlu przez Macieja 2:0 na kort wyszedł Paweł Ciaś który niestety doznał kontuzji biodra i w jej wyniku przegrał swoje spotkanie(Do końca turnieju już nie grał). W deblu niestety rywale okazali się lepsi. W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z odwiecznymi rywalami Turcją, która uległa Holendrom. Po grach singlowych wynik meczu był 1:1 Piotr Zbroja przegrał trzysetowy pojedynek, a Maciej Rajski Pewnie wygrał 6:2 6:0. O wyniku zadecydował debel w którym Maciej Rajski oraz Damian Okrutny wygrali po ekscytującym supertiebreaku 10:8!!!

Skład drużyny: Paweł Ciaś, Maciek Rajski, Piotr Zbroja, Damian Okrutny, trener Tomasz Krzyczkowski

www.facebook.com/KozminskiTennisTeam/

• Summer Camp 2024 - 16-20 września

Już jest! Zapraszamy do rejestracji na Koźmiński Summer Camp 2024

• Lista uczestników

Mail z potwierdzeniem uczestnictwa lub listą rezerwową zostanie wysłany do 23.12.2023.

• Winter Camp 2024 - lista rezerowa

Ze względu na duże zainteresowanie obozem tworzymy listę rezerwową - już od godz. 12:00 dnia 19.12.2023.

• Winter Camp 2024

O miejscu na liście uczestników obozu decyduje kolejność wpłat!

Po wpłacie 1 raty proszę czekać na maila z potwierdzeniem, że mamy dla Pani/Pana...

• Winter Camp 2024

16-23.03.2024, Austria, ski region: Bad Kleinkirchheim